İADE POLİTİKAMIZ

Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış olması ve tüm aksesuarlarının eksiksiz olması koşuluyla, 14 gün içerisinde faturanızı veya irsaliyenizi paketin dışına ilave edip iade edebilirsiniz. Fatura ve irsaliyesiz gönderilen iadeler iade alınmayacak, kargo ile geri gönderilecektir. Ayrıca beden ölçülerini kontrol ederek siparişi tamamlamalısınız.

Kampanya dahilinde satın alınan ürünlerin (1 Al 1 Bedava, 3 Al 2 Öde,2. ürüne %50 vb.) iadelerinde, kampanyadan yararlanılarak alınan tüm ürünlerin iadesinin yapılması gerekmektedir.

Ürün değerini kaybetmiş, kötü amaçlı olduğu tespit edilen ve/veya teslim edildiğinden farklı veya eksik içeriklerle iade olan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Aşağıdaki koşulları sağlayan ürünler ürün değerini kaybetmiş sayılır.

Sebebi DoG’den kaynaklanmaması kaydıyla,
Giyilmiş, lekelenmiş, parfüm sıkılmış, yıkanmış, kumaş ve/veya deseni zedelenmiş, ve buna benzeri ürünün yeniden satışını engelleyecek tüm deformasyonlar, ürünü “ürün değerini kaybetmiş” kılar.

İade işlemini yapmak için;

• İade etmek istediğiniz ürünün e-posta ile iletilmiş olan fatura çıktısı ve iade nedenini yazılı olarak iade etmek istediğiniz ürün (ambalaj ve tüm içerikleri eksiksiz olmalı) ile birlikte gönderi paketinin içerisine yerleştiriniz.

• İade etmek istediğiniz ürünleri anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo firması ile alıcı ödemeli olarak aşağıda belirtilen Delusions Of Grandeur, Kağıthane İstanbul adresimize gönderebilirsiniz. MNG kargo dışındaki kargo firmaları vasıtasıyla yapılan gönderilerin ücreti göndericiye aittir.

İade Adresimiz: Yeşilce Mah. Durgun Sok. No:4 D:2 Kağıthane /İstanbul

• İade işlemi için tarafımıza ulaşan ürün, yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olup olmadığı konusunda incelenecek olup, iadeye uygun olması durumunda işlem onaylanarak iadesi alınacaktır.

• Hijyen koşulları gereği iç giyim ürünlerinde iade kabul edilmez.

Geri ödeme

İadesi alınan ürününüzün tutarı hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

İade ve Değişim ile ilgili her türlü sorunuzu info@d-grandeur.com adresine mail atarak veya 212-2787427 nolu telefonumuza bildirebilirsiniz.